Nasz kochany TRZCIEL

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Strona 1 z 3

Marco polo GOŚĆ 25-11-07 7:28

Kochana mlodziezy!DZIWI MNIE KOMPLETNY BRAK ZAINTERESOWANIA,sprawami naszego miasta!dlaczego sie nie zmobilizujecie i nie skonczycie z mafijno rodzinnymi powiazaniami w naszym miescie!PONIEWAZ nie poszliscie do wyborow do samorzadow ,inni znowu wybrali za was, pijakow,kombinatorow i niedorajdow!

Odpowiedz Cytuj
Kolus GOŚĆ 12-01-08 22:31

My mieszkańcy trzciel jestesmy załamani nasza władza poniewarz brak turystyki!a mamy taki ładne jeziora!np konin!a niewspomniemy o rynku który jest brzydko zaniedbały!brak rozrywek tylko speluny!musimy tego szukac gdzie indziej!a naprawde ma niema my morzliwości jako miasto!są dotacje!mamy nadzieje ze to sie zmieni!jest nas garstka bo duzo wyjechało!BARDZO prosiamy!nawet niema dyskoteki!niech pan nam odda jezioro konin my się nim zajmiemy!chłopaki z starego miasta!!!

Odpowiedz Cytuj
Załamana trzcielanka GOŚĆ 10-02-08 16:53

Wszyscy pisza ze w trzcielu to tamto a my mieszkancy pobliskich wsi,to juz wogole odeszlismy w zapomnienie.drogi dojezdne to istny tor raidowy dla jeepow.płacimy podatki a drogi sa jakie sa.

Odpowiedz Cytuj
Były mieszkaniec GOŚĆ 24-05-08 23:16

W trzcielu nie mieszkam już od 30 lat,ale wspomnienia młodości,dom w ktorym mieszkalem oraz grób dziadków są powodem że ilekroć jestem blisko zawsze staram się przejechać przez miasto,prawdą jest ze obrzeża trzciela nie są takie jak dawniej ale przejazd przez miasto świadczy  o braku gospodarzy miasta,czy dziurawe ulice bez położonego asfaltu świadzczą o skansenie miejskim lub muzealnym charakterze naszego miasta,czy w trzcielu nie ma młodych ludzi którzy są otwarci na inny charakter miasta,drodzy mieszkańcy jeżeli narzekacie na swoich gospodarzy to ich pogoncie w najblizszych wyborach i sami czujcie się odpowiedzialni za swoje miasto i opinie onim czego wam      życzy były mieszkaniec starego miasta a konkretnie ulicy młyńskiej

Odpowiedz Cytuj
Oburzona GOŚĆ 10-07-08 10:29

Witam Trzciel! Na łamach Forum chciałabym pogratulowć wam mieszkańcom tej malowniczej mieścinki waszych Pseudo Stróży Prawa!! nie dawno miałam okazje przekonać sie o ich braku zainteresowania Akcją "STOP PIJANYM KIEROWCOM"! Totalna Samowolka! zapewne pijącemu pod sklepem piwo czy nawet mało widoczną lemoniade nie przepuścili by takiej okazji! Zgroza.

Odpowiedz Cytuj
Miłośniczka_Trzciela GOŚĆ 26-09-08 20:46

Lata świetności Trzciela pamietam doskonale... Jeździłam tam kilka razy do roku i do dnia dzisiejszego najlepiej tam odpoczywam. Cisza, spokój, przyroda - można zapomnieć o rzeczywistości... Moje dzieciństwo i młodość chmurna durna ściśle związana jest z ośrodkiem Cukrowni Jawor przy jeziorze Konin. Przyznam szczerze - niewiele nas, ze starej dobrej paczki, nadal do Trzciela przyjeżdża. Nie potrafię zrozumieć jak mozna było tak zaniedbać jezioro. Jeśli nie będie możliwości korzystania z plaży to kto tam będzie chciał spędzać wakacje? Super zmiany na ośrodku Abarexu - tylko chwalić! Ale za 120 złotych to ja wynajmę domek nad morzem, a nie w lesie nad jeziorem bez mozliwości kąpieli. Marnuje się to miejsce, aż żal patrzeć... Ja jestem entuzjastką, bedę przyjeżdżać zawsze, ale mnóstwo ludzi, którzy uwielbiali to miejsce, po prostu o nim zpomniało... Byłam kilka tygodni temu - przejechałam w weekend po miasteczku... Ni żywego ducha!!! Mieszkańcy - weźcie sprawy w swoje ręce. Ożywcie na nowo to miejsce, bo nie zasłużyło sobie na taką pustkę i nędzę!!!!Moi znajomi mieszkańcy Trzciela pytają mnie, co ja w tym miejscu widzę - WSPOMNIENIA KOCHANI, WSPOMNIENIA! Serdecznie wszystkich pozdrawiam!

Odpowiedz Cytuj
Ja GOŚĆ 01-12-08 21:41

Trzciel jako miasto bardzo mi się podoba!!!Ale dyskoteka ''Dobranocka 36'' to kompletne ''dno''.Byłam, widziałam jak ochroniarze okładają we 4 młodego bezbronnego chłopaka oraz dziewczyny rozdzielające ich!!!Dobrze że stałam z boku bo może i też by mi się oberwało...Moim zdaniem ochroniarze są od tego aby wyprowadzić kogoś z klubu a nie okładać gumowymi pałkami...Chłopcy rozumiem chłopaka ale kobiety???''Damscy bokserzy''się znalezli.Naprawdę słyszałam że to nie pierwsza taka akcja ''ochroniarzy''.Jak tak dalej pójdzie to zamkną tą dyskotekę jak te co były wcześnie i szczerze wam tego życzę bo jeśli właściciel nie potrafi zadbać o dobro i bezpieczeństwo gości to nie nadaje się do prowadzenia klubu!!!

Odpowiedz Cytuj
ZeTa 27-04-09 22:12

Witam Was Trzcielanie,ostatnio czytałem dodatek do Gazety Wyborczej,gdzie się bawić w Lubuskiem.Jest to wykaz imprez rozrywkowych ,miast i wsi w całym województwie Lubuskim na cały rok. Niestety niema tam ani słowa o Trzcielu. Wychodzi na to że znowu ktoś odpowiedzialny zaspał.Co na to Nasze??? Władze.

Odpowiedz Cytuj
52d45h GOŚĆ 07-05-09 22:32

Jakoś nie widziałem żeby ochrona miała tam kiedykolwiek gumowe pałki... jak już to używają gazu, poza tym teraz w ochronie pracują inni ludzie, ale zgadzam się, że ten klub czy jak to nazwać dyskoteka, długo nie pociągnie bo Trzciel to za mała mieścina-proste.

Odpowiedz Cytuj
Guanabuanakunkwak GOŚĆ 24-05-09 14:07

Witam ja jestem młodym mieszkańcem trzciela i staram się stąd jak najszybciej wyemigrować tu nie ma przyszłości a jeżeli chodzi o policję to tylko czepiają się młodszych bo wiedzą że oni nie znają swoich praw co sądzicie o naszym kochanym policjancie panu Sylwku??? a co do dyskoteki to nie będę komentować.Jedyne atrakcje dla młodzieży w trzcielu to bar u jacka u bogdana lub motel. Zróbcie coś aby to miasto nie wymarło.

Odpowiedz Cytuj



Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://trzciel.istrefa.com

istrefa gmina Trzciel | istrefa powiat międzyrzecki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Trzciel - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 66-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem