Życie kulturalne i towarzyskie

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Mariolka GOŚĆ 01-08-08 14:14

Bądźmy szczerzy w tym mieście coś takiego jak życie kulturalne i towarzyskie zupełnie nie istnieje...Koncerty?Imprezy?Jasne...Może jeszcze teatr i opera,co?poza dniami Trzciela,mieszkańcy nie zaznają tu  żadnej kultury i rozrywki!Nic więc dziwnego,że jeżeli trzcielski pseudo dom kultury,na czele ze" wspanialą"panią kierownik nic w tym kierunku nie robi wszyscy szukamy tego gdzie indziej...Zarabiają na nas wszystkie sąsiadujące ze Trzcielem gminy,a Trzciel bieduje i świeci pustkami?

Odpowiedz Cytuj
Ania GOŚĆ 04-12-08 0:10

Aby było życie potrzebni sa ludzie. Aby była kultura potrzebni sa kulturalni ludzie! Jakie to proste W Trzcielu brakuje imprez, rozrywek, alternatywy dla spędzania wolnego czasu w ścianach własnego domu...za to nie brakuje na pewno krytyków. Jest mała grupka ludzi, która stara się mniej lub bardziej by COŚ tu jednak było. Nawet największy zapał przechodzi człowiekowi, gdy spotyka sie z krytyką ze strony ludzi, którzy palcem od stopy nie kiwnęli by uświetnić 'imprezę' choćby swą obecnością, jesli już nie pomocą.

Odpowiedz Cytuj
Marta GOŚĆ 02-01-09 12:49

Jeszcze troche Trzciel stanie sie miastem emerytów i rencistów....Bo kazdy młody ma w du... siedziec w takie dziurze w ktorej jedyne co sie rozwija to trzcielskie ploty!!!

Odpowiedz Cytuj
Gosc GOŚĆ 04-05-09 20:56

Trzciel to nic nie warta dziura kazdy widzi tylko u kogos bledy a u siebie nie ...jedyne co ludzie potrafia to plotkowac o sasiadach.a co do rozrywki w trzcielu to nie ma nic ....zadnych atrakcji i imprez ...porzadnego parku nie ma ...jednym slowem miasto emerytów i recistów....wkacu niech ktos to zmieni....

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://trzciel.istrefa.com

istrefa gmina Trzciel | istrefa powiat międzyrzecki | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Trzciel - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat międzyrzecki, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 66-320


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem